شرایط سرویس

کلیه خریداران سرویسهای مرکزداده آتنا و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای مرکزداده آتنا، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس مرکزداده آتنا می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که مرکزداده آتنا از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و مرکزداده آتنا حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبسایت AtenaHost.IR برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی خریداران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به مرکزداده آتنا اعلام گردد.

منابع سرور

به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، RAM ، Hard یا شبکه ویا سایر مواردی که در اینجا به آنها اشاره نشده است) استفاده کند گزینه های "ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه" (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، "کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف" و "تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی" پیشنهاد می شود. مرکزداده آتنا تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.

خبرنامه، ایمیلهای گروهی، ایمیلهای تبلیغاتی و اسپم

ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از 1000 ایمیل در روز ارسال کند. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد. مرکزداده آتنا منحصرا حق تشخیص این تخلف را برای خود محفوظ می دارد

اسکریپتها

قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

IRC

انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای مرکزداده آتنا اکیدا ممنوع بوده و مرکزداده آتنا ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد

پشتیبان گیری از داده ها

مرکزداده آتنا از پایگاه های داده به صورت روزانه بکاپ می گیرد و هر بکاپ را حداکثر تا هفت روز نگهداری مینماید. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای مرکزداده آتنا نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

مالکیت سرویس

مالک قانونی سرویسها شخص حقیقی یا حقوقی است که در هنگام ثبت سفارش ابراز میگردد، مالک سرویس میتواند با مکاتبه کتبی و ارسال مدارک، سرویسی را به خریدار دیگری منتقل نماید که در این صورت شخص جدید مالک قانونی آن سرویس خواهد بود.

استفاده غیر مجاز

کلیه خریداران، باید قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را در استفاده از کلیه سرویسها بطور کامل رعایت نمایند. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی

رفع مسئولیت

خدمات مرکزداده آتنا به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای مرکزداده آتنا که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. مرکزداده آتنا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.

 

مرکزداده آتنا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود

تغییرات

مرکزداده آتنا مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار، تجهیزاتی که به واسطه آنها به خریداران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی خریداران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت خریدار مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و مرکزداده آتنا هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

برنامه های جانبی

مرکزداده آتنا همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه های مورد نیاز جهت سرویس دهی به خریداران خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که مرکزداده آتنا مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک خریدار را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه ها بر عهده خود خریدار است. ضمنا مرکزداده آتنا هیچ تضمینی در رابطه با نصب شدن یک برنامه خاص که توسط مرکزداده آتنا ارائه نشده است ارائه نمی دهد.

حقوق مالکیت معنوی مرکزداده آتنا

کلیه اشخاص اعم از خریداران مرکزداده آتنا و غیره بدون مجوز کتبی مرکزداده آتنا مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هرشکل ممکن، نمی باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام "مرکزداده آتنا" به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

قوانین حاکم و محل دادرسی

به موجب این موافقت نامه تنها مراجع قضایی محدوده شهر تهران صلاحیت بررسی اختلاف بین مرکزداده آتنا و خریدار را دارا می باشد.

فورس ماژورر

مرکزداده آتنا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی مرکزداده آتنا تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.

مقررات مالی

کلیه خریداران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.

 

مرکزداده آتنا قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن یا فکس به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای خریدار نخواهد شد و خریدار، خود مسئولیت پیگیری تمدید قرار داد را بر عهده دارد.

تمدید سرویس های اختصاصی

خریداران سرویس های اختصاصی می بایست یک هفته قبل از پایان دوره خود نسبت به پرداخت هزینه دوره جدید اقدام نموده یا عدم تمایل به تمدید را به صورت کتبی اعلام نماید. در غیر این صورت سرور مربوطه در هفته آخر قطع خواهد شد. در این حالت هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود ولی امکان تمدید سرویس تا 72 ساعت قبل از پایان دوره باقی خواهد بود. بدیهی است در صورتی که خریدار به صورت کتبی عدم تمایل به تمدید سرویس خود در دوره جدیدرا در مهلت مذکور، به شرکت اعلام دارد سرور وی تا پایان مدت دوره فعال خواهد بود

ضمانت برگشت وجه

کلیه سرویس های مرکزداده آتنا به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای 7 روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند. سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از :
  • کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)
  • کلیه هزینه های مربوط به گواهی SLL
  • کلیه هزینه های مربوط به خرید لایسنس نرم افزار ها (مانند Plesk – DirectAdmin – CPANEL , …)
ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود برگشت پول با درخواست کتبی مالک و پس از کسر هزینه های قرارداد ممکن است

تغییر در قیمت

مرکزداده آتنا مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد خریدار منظور خواهد شد.

امنیت کد کاربری

خریدار متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب خریدار انجام گیرد به عهده خود خریدار است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیتی صورت بگیرد باید سریعا به مرکزداده آتنا اطلاع داده شود. بدیهی است مرکزداده آتنا هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب خریدار با و یا بدون اطلاع خریدار انجام شده ندارد. خریدار میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب خریدار انجام می گیرد، چه بوسیله خود خریدار و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده خریدار میباشد..
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *