LA

قوانین و مقررات

این توافقنامه مابین شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز (سهامی خاص) که در این توافقنامه "آتناهوست" نامیده میشود از یک طرف و شما (استفاده کننده خدمات، وکیل، نماینده و یا وارث) که در این توافقنامه "مشترک" نامیده میشوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست.

این توافقنامه محتوی سیاستهای شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات شرکت اعمال میشود.

این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات آتناهوست را تعیین نموده و تعهدات آتناهوست به مشترک و بالعکس تعهدات مشترک به آتناهوست را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترک تشریح می کند. این توافقنامه تکمیل کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد.

۱) توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد میشود که با تغییراتی که ممکن است آتناهوست هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات آتناهوست را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود.

۲) اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می نماید تا اطلاعات مربوط به اسم و آدرس خود را بصورت صحیح در اختیار آتناهوست قرار دهد و در هنگام استفاده از خدمات با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات آتناهوست اطلاعات صحیح در اختیار آتناهوست قرار دهد و آتناهوست برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا آتناهوست شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد آتناهوست به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

۳)عدم استفاده غیر قانونی

مشترک موظف به رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی است و مسئولیت حقوقی و قانونی ناشی از هر گونه استفاده غیرمجاز مشترک و کاربران وی بر عهده مشترک است و هیچگونه مسئولیتی از این لحاظ متوجه آتناهاست نخواهد بود مشترک تعهد می نماید در سرور اختصاصی موضوع قرارداد از انجام موارد ذیل پرهیز نماید:
 • قرار دادن هرگونه برنامه و داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • ذخیره سازی و انتشار موارد غیراخلاقی(پورنوگرافی) شامل متن، تصویر، صدا و فیلم
 • ذخیره سازی و انتشار موارد مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی
 • ارسال ایمیل های تبلیغاتی و اسپم
 • هرگونه نفوذ غیر مجاز به مراکز داده اطلاعات خصوصی و محرمانه و تلاش برای شکستن قفل رمز سیستمها.
 • هرگونه تلاش برای رخنه به مراکز اطلاع رسانی و اینترنتی برای از کار انداختن آنها.
 • ارتکاب جرائم مندرج در قانون تجارت الکترونیکی، قانون حمایت از پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و آیین نامه مربوطه، قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح و سایر جرایم مرتبط با اینترنت.
 • انجام Voice Termination
 • هر گونه تلاش برای مهندسی اجتماعی و هر گونه عملیات phishing، scamming و spamming..
مسئولیت حقوقی و قانونی ناشی از تخلفات ذکر شده فوق بر عهده مشترک بوده و آتناهاست به محض مشاهده و اطلاع از آن، نسبت به قطع سرویس و فسخ یکجانبه قرارداد اقدام خواهد نمود و مبلغ قرارداد مسترد نخواهد شد.
 • مشترک حق واگذاری حقوق و تعهدات ناشی از این قرارداد را جزئاً و یا کلاً بغیر ندارد مگر با توافق کتبی آتناهوست، در هر حال مسئولیت هر گونه استفاده غیر قانونی و غیر مجاز و یا ایجاد اختلال در شبکه مطابق بند فوق بعهده مشترک است.
 • آتناهوست این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
 • آتناهوست مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.
 • چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه آتناهوست، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، آتناهوست مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.
 • آتناهوست همه حسابهای کاربری را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.

۴) امنیت کد کاربری

مشترک متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به آتناهوست اطلاع داده شود. بدیهی است آتناهوست هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده ندارد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک میباشد..

۵)عدم ارسال هرزنامه

آتناهوست به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب کاربری آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به آتناهوست میباشد.

۶)مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی آتناهوست متعلق به آتناهوست است. مشترک موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد کرد.

۷) رفع مسئولیت

آتناهاست تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(از قبیل از دست رفتن اطلاعات و ...)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترک در استفاده از محصولات و یا خدمات آتناهوست و یا به هر علتی از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد. اگر چه آتناهاست احتمال چنین خسارتی را گوشزد کرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در چنین شرایطی مسئولیت آتناهوست محدود به قانون می‌گردد. مشترک موافقت می‌کند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط آتناهوست در برابر خسارات احتمالی بیش از کل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.

۸) عدم وجود ضمانت

آتناهاست هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می‌کند. محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه میشوند. آتناهوست هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کنند ، سرویسها قطع نمی‌شوند، بدون خطا هستند و با معایب برطرف خواهند شد ارئه نمی‌دهد. آتناهاست هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد محصولات و خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی‌دهد.

۹) قوانین حاکم،محل دادرسی ، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط آتناهوست در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روش شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

۱۰) ابلاغ های قانونی

کلیه ابلاغها و اعلانات آتناهوست (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت https://atenahost.ir اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند. اعلانات و ابلاغهای مشترک به آتناهوست میبایست به پست الکترونیک info@atenahost.ir و یا از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر واقع در تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، پلاک ۲۳ ارسال گردد.

۱۱)وضعیت اضطراری

آتناهاست همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل آتناهوست هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی آتناهوست گردند. مشترک موافقت می‌نماید آتناهاست را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

۱۲) عدم بهره مندی شخص ثالث

هیچ قسمتی از این قرارداد صریحا و یا ضمنی به مفهوم اعطای حقوق، مزایا و یا تعهدی به شخص ثالث نمی‌باشد، مگر مواردی که در این توافقنامه ذکر شده‌اند.

این توافقنامه مابین شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز (سهامی خاص) که در این توافقنامه "آتناهوست" نامیده میشود از یک طرف و شما (استفاده کننده خدمات، وکیل، نماینده و یا وارث) که در این توافقنامه "مشترک" نامیده میشوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست.

این توافقنامه محتوی سیاستهای شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات شرکت اعمال میشود.

این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات آتناهوست را تعیین نموده و تعهدات آتناهوست به مشترک و بالعکس تعهدات مشترک به آتناهوست را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترک تشریح می کند. این توافقنامه تکمیل کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد.

0/5 (0 نظر)