• 021-88755818
  • info@AtenaHost.IR
هاست ویندوز آلمان

هاست ویندوز آلمان

هاست ویندوز آلمان، با استفاده از سیستم عامل ویندوز و پشتیبانی از بانک اطلاعاتی MSSQL Server مناسب برای وب سایت ها و کاربرانی است که نیاز دارند تا سایت خود را بر روی هاست خارج از ایران فعال نمایند

این سرویس با IP آلمان ارایه میگردد و کنترل پنل قدریمند SolidCP که بر روی سرور فعال میباشد، مدیریت و استفاده از هاست آلمان را برای شما ساده و کاربردی مینماید.

درصورتی که قصد خرید هاست آلمان را دارید، میتوانید با انتخاب یکی از سرویس های زیر، نسبت به خرید هاست ویندوزی بر روی سرور آلمان اقدام نمایید. سرویس پس از سفارش و پرداخت، معمولا در بازه زمانی بین 2 الی 24 ساعت برای شما فعال میگردد و اطلاعات آن از طریق ایمیل ارسال خواهد شد

هاست ویندوز، به هاستی گفته می شود که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کند. این نوع هاست برای وب سایت هایی مناسب است که با زبان های برنامه نویسی ASP و .NET یا Net Core نوشته شده اند. همچنین، هاست ویندوز برای وب سایت هایی که نیاز به استفاده از نرم افزارهای ویندوز مانند SQL Server دارند نیز مناسب است.
برخی کاربردهای هاست ویندوز شرح است:

وب سایت های تجاری و فروشگاه های اینترنتی: هاست ویندوز برای میزبانی انواع وب سایت های تجاری و فروشگاه های اینترنتی مناسب است. این نوع هاست می تواند به صاحبان این وب سایت ها کمک کند تا تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنند.

وب سایت های شرکت ها و سازمان ها: هاست ویندوز برای میزبانی وب سایت های شرکت ها و سازمان ها نیز مناسب است. این نوع هاست می تواند به این سازمان ها کمک کند تا اطلاعات و خدمات خود را به شکلی موثرتر به مخاطبان خود ارائه دهند.

وب سایت های دولتی و سازمان های عمومی: هاست ویندوز برای میزبانی وب سایت های دولتی و سازمان های عمومی نیز مناسب است. این نوع هاست می تواند به این سازمان ها کمک کند تا خدمات و اطلاعات خود را به شکلی مطمئن و ایمن به مخاطبان خود ارائه دهند.

وب سایت های آموزشی: هاست ویندوز برای میزبانی وب سایت های آموزشی نیز مناسب است. این نوع هاست می تواند به این وب سایت ها کمک کند تا محتوای آموزشی خود را به شکلی موثرتر به کاربران خود ارائه دهند.

وب سایت های شخصی و وبلاگ ها: هاست ویندوز برای میزبانی وب سایت های شخصی و وبلاگ ها نیز مناسب است. این نوع هاست می تواند به این وب سایت ها کمک کند تا محتوای خود را به شکلی راحت تر و مقرون به صرفه تر به کاربران خود ارائه دهند.


در نهایت، انتخاب نوع هاست مناسب برای یک وب سایت به عوامل مختلفی مانند نوع وب سایت، نیازهای کاربران و بودجه صاحب وب سایت بستگی دارد. در صورتی که وب سایت شما با زبان های برنامه نویسی ASP یا .NET نوشته شده است یا نیاز به استفاده از نرم افزارهای ویندوز دارید، هاست ویندوز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

قیمت هاست ویندوز آلمان

قیمت
199
هزارتومان
سالانه
سفارش
305
هزارتومان
سالانه
سفارش
385
هزارتومان
سالانه
سفارش
465
هزارتومان
سالانه
سفارش
675
هزارتومان
سالانه
سفارش
1195
هزارتومان
سالانه
سفارش
فضای وب 100MB 500MB 1GB 2GB 4GB 10GB
ترافيک ماهيانه 5GB 10GB 15GB 25GB 60GB 100GB
Windows Server
2012
تعداد پست الکترونیک نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
MS SQL 2012 1-50MB 1-100MB 1-200MB 1-400MB 10-1000MB
تعداد وب سایت 1 1 1 1 1 4
محل قرارگیری سرور هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting هاست ويندوز داخل ايران Windows Hosting